O nas

W ofercie Antiques znajdą Państwo przede wszystkim meble antyczne, stylizowane i współczesne, poza tym: porcelanę, lampy, dywany, zegary, obrazy, bibeloty itp. W naszym sklepie można się przenieść do minionej epoki. Stworzyliśmy go z myślą o pasjonatach przedmiotów z duszą. Antyki, meble stylowe z różnych zakątków Europy, porcelana, lampy, zegary i wiele więcej dodadzą zwykłemu wystroju niezwykły charakter i urozmaici każde wnętrze. Polecane przez nas antyki znajdują nabywców, którzy w oryginalny sposób chcą zaaranżować wnętrze swoich domów i mieszkań.

Mamy nadzieję, że każdy zakupiony w Antiques przedmiot sprawi, że Państwa wnętrze stanie się wyjątkowe. Wybrane przedmioty, jakimi dysponuje sklep z antykami na ul. Bosackiej w Raciborzu, prezentujemy w naszej galerii.

Historia

Nasza przygoda z antykami rozpoczęła się dość niewinnie i niespodziewanie. Mąż pracował u Niemca i przywoził rzeczy używane – w tym antyki i drogą porcelanę, szkło. Mnie zatrudniono jako osoba do pomocy (sprzątaczka + ekspedientka). Nie byliśmy jeszcze wtedy rozeznani w temacie antyków – nie dowierzaliśmy gdy Niemiec mówił, że to bardzo drogie. Siłą rzeczy zaczęliśmy  orientować się w temacie i w ten sposób nasza pasja do antyków rozwinęła się na dobre. Uwielbiamy to, co robimy i kształcimy się oraz doskonalimy w tym kierunku po dziś dzień. 

Odwiedź